Samenwerking met partners
Omdat we jou willen blijven voorzien van de meeste interessante learnings die bijdragen aan jouw ontwikkeling zijn samenwerkingen met partners belangrijk voor ons.
Partnership Thuiswinkel.org
Zo hebben we bijvoorbeeld een partnership met de e-Academy van Thuiswinkel.org. Daar waar in Travel College de focus ligt op soft skills en reisbranche specifieke trainingen, ligt de focus bij de e-Academy op het ontwikkelen van e-learnings met een focus op e-commerce. Door onze partnership, zijn al de e-learnings van de e-Academy ook aanwezig in het aanbod van Travel College.
We zijn altijd opzoek naar nog meer waardevolle samenwerkingen. Dus heb je een mooi aanbod of een goed idee? Dan gaan we graag met jou in gesprek om de mogelijkheden te bespreken.