Inspiratiesessie online marketing voor het toeristisch onderwijs
24 jan 2022
Op donderdag 20 januari hebben we samen met de WDTR (werkgroep directeuren Travel & Recreatie) een inspiratie sessie georganiseerd voor mbo docenten over online marketing in de reisbranche. En met succes! Meer dan 100 travel & economie docenten toonden interesse in het vraagstuk hoe we online marketing in het toeristisch mbo onderwijs kunnen verweven.
Nadat elke docent ter voorbereiding op de sessie een e-learning via ons online leerplatform Travel College Students gevolgd had, trapte Joost Kaart, Head of Online Marketing Innovation bij Sunweb Group de middag af. Dit deed hij met een inspirerende presentatie waarin hij een duidelijk overzicht gaf van wat online marketing is en welke belangrijke rol het tegenwoordig heeft bij de verkoop van reizen. Ook ging hij in een interactief gedeelte verder in op wat de mbo studenten tijdens de opleiding zouden moeten leren over online marketing en in welke soort banen zij na de opleiding kunnen starten.
Na de presentatie van Joost zijn de docenten in groepen uiteen gegaan om ervaringen uit te wisselen en verder te praten over het belangrijke onderwerp. De ervaringen en ideeën zijn verzameld en vormen de basis voor het verder vormen van onderwijs binnen de travel opleiding. Reiswerk blijft hier als vertegenwoordiger van de reisbranche, natuurlijk nauw bij betrokken!